SOLID GOLD i FUTRO Z MISIA – ostatnie seanse kinowe dwóch popularnych polskich filmow już w najbliższy weekend

Thriller SOLID GOLD w rez. Jacka Bromskiego oraz komedia FUTRO Z MISIA w rez. Michala Milowicza, dwa bardzo popularne polskie filmy ostatnich miesiecy zostaną pokazane po raz ostatni w Chicago na dużym ekranie już w najblizszy weekend. Projekcje SOLID GOLD odbeda się w sobote, 15 lutego o godz. 18:00 oraz w niedziele, 16 lutego o godz. 17:00. Natomiast seanse FUTRA Z MISIA będą w sobote o 21:00 oraz w niedziele o 15:00. Pokazy będą miały miejsce w Gallery Theatre (1112 N. Milwaukee Ave., jedna przecznice od skrzyżowania Ashland/Division/Milwaukee). Kino posiada niewielki bezpłatny parking (wjazd od Thomas Street, z tylu budynku).

Kontrowersyjny film Jacka Bromskiego to thriller polityczny nawiązujący do afery Amber Gold. Historia opowiada o śledztwie prowadzonym przez wysokiego oficera CBŚ, Nowickiego razem z wybraną przez niego grupą policjantów. Zespół ma za zadanie rozpracować przestępców budujących piramidy finansowe o ogromnym zasięgu. Wszystkie poszlaki wskazują na nieuczciwego biznesmena Kaweckiego, który dzięki politycznym znajomością, może prowadzić nielegalny interes.

W filmie wystepuja najlepsi polscy aktorzy: Janusz Gajos, Andrzej Seweryn, Marta Nieradkiewicz, Danuta Stenka, Piotr Stramowski, Mateusz Kosciukiewicz.

FUTRO Z MISIA

Dwa policyjne ogary wpadają w spiralę kłopotliwych i nieprzewidywalnych zdarzeń po tym, jak boss podhalańskiej mafii postanawia zrobić brawurowy skok na tczewski posterunek policji, aby przejąć 120 kg marihuany. Jednak ktoś ubiegł  zakopiańskich bystrzaków i podmienił towar na ziołową herbatkę. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik i Żubr z CBŚ, którzy podejrzewają gruby przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości „trawką”…

W rolach glownych: Olaf Lubaszenko, Cezary Pazura, Michal Milowicz, Slawomir Zapala, Izabela Miko i Bogdan Lazuka. Czas trwania 100 min.

Oba filmy posiadaja angielskie napisy.

Bilety można kupic TUTAJ, pod numerem telefonu 773-486-9611, na stronie www.pffamerica.com lub w kasie kina przed seansem. Cena biletu $ 22.00.

Wszelkie informacje można uzyskac w Towarzystwie Sztuki pod numerem 773-486-9612.

 

W marcu br. będą jeszcze raz pokazane BOZE CIALO, nominowany do Oskara film Jana Komasy, MR. JONES w rez. Agnieszki Holland, laureat glownej nagrody na ostatnim festiwalu w Gdyni oraz JESZCZE JEDNA OWIECZKA, przedpremierowy film Malgorzaty Szumowskiej (tylko w jez. angielskim, bez napisow polskich.)

Contact Us

Jeśli masz szybkie pytanie, napisz do nas. Odpowiemy na nie wkrótce!

Not readable? Change text. captcha txt