pffa2021-color-pl-2

33 edycja Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce, jednej z największych imprez filmowych w Chicago, odbędzie się w dniach 6 – 23 listopada 2021 roku, w trzech kinach metropolii chicagowskiej. W programie tej imprezy znajdzie się blisko 70 nowych polskich filmów fabularnych, dokumentalnych i animacji w większości z napisami angielskimi.

Oficjalna Gala Otwarcia festiwalu odbędzie się w sobotę, 6 listopada o godz. 20:00 w nowoczesnym kompleksie kinowym AMC Village Crossing 18 (7000 N. Carpenter Ave. przy Central Ave., Skokie)

Oficjalne zamkniecie festiwalu i ceremonia rozdania nagrod odbedzie się w niedzielę, 21 listopada o godz. 15:00. Na Gale Otwarcia i Zamknięcia oraz wszystkie specjalne pokazy obowiązuja osobne zaproszenia.

Przez cały okres festiwalu będzie trwał plebiscyt na najciekawszy film fabularny i dokumentalny. Najciekawsze filmy otrzymają nagrody Złotych Zębów.

Pojedyncze bilety kosztują $19 na seanse filmów fabularnych i $12.50 na filmy dokumentalne. Szczególnie polecamy popularne karnety festiwalowe (ważne dla jednej osoby), które pozwalają na znaczne oszczędności. Karnet kosztuje $85 na 7 dowolnie wybranych filmów.  Karnety nie obejmują wieczoru otwarcia, zamknięcia i imprez specjalnych.

Zaproszenia i bilety na seans otwarcia PFFA można nabywać przez internet ze strony festiwalowej (www.pffamerica.com), przez telefon płacąc kartą kredytową (tel. 773.486.9612), można też zamawiać w Towarzystwie Sztuki (1112 Milwaukee Ave., Chicago, IL 60642), czeki należy wystawiać na: Society for Arts.

Contact Us

Jeśli masz szybkie pytanie, napisz do nas. Odpowiemy na nie wkrótce!

Not readable? Change text. captcha txt