KUP KARNET NA FESTIWAL FILMU POLSKIEGO W AMERYCE ZANIM BILETY BĘDĄ WYPRZEDANE

OGRANICZONA LICZBA KARNETOW JUŻ W SPRZEDAZY!

Tylko nieco ponad dwa tygodnie dziela nas od 32-ej edycji Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce! Festiwal rozpocznie sie w sobote, 7 listopada, a zakonczy gala w niedziele, 22 listopada.

Jak zwykle, impreza pozwoli zapoznać się z tym, co najlepszego kino polskie ma dzisiaj do zaoferowania, od zaskakujących debiutow młodych filmowcow po nowe filmy tworcow już uznanych. Blisko 60 filmow fabularnych, dokumentalnych i animowanych zostanie pokazanych w dwóch kinach oraz na projekcjach internetowych. Prosimy pamietac, ze seanse najpopularniejszych filmow sa często wyprzedane i na pewno nie inaczej będzie w roku, kiedy stawiamy czola drastycznym ograniczeniom. A zatem prosimy zaopatrzec się w karnet, aby mieć dostep do wszystkich projekcji poza Gala Otwarcia i Gala Zamkniecia.

Liczba dostępnych karnetow jest w tym roku wyjątkowo niewielka ze względu na ograniczenia miejsc na widowni w kinach w Chicago związane z epidemia wirusa COVID-19. Również karnety na projekcje online maja okreslona liczbe udostepnien. Karnety do kin i karnety internetowe sa sprzedawane oddzielnie, ale cena jest ta sama: $ 85.00 za siedem wybranych projekcji oprócz filmow Otwarcia i Zamkniecia (te filmy również nie będą dostępne w streamingu internetowym). Rekomenduje się wczesniejsza rezerwacje miejsc, karnet nie zapewnia bowiem wstępu na wyprzedane seanse.

Filmy w streamingu mozna ogladac na telefonach, komputerach, odbiornikach Roku i telewizorach przez caly festiwal (poza nielicznymi wyjątkami, które maja przypisane godziny projekcji, wyraźnie zaznaczone w programie) Wszelkie informacje będzie można znaleźć na stronie festiwalu www.pffamerica,com. Caly program 32-ej edycji zostanie ogłoszony w bieżącym tygodniu.

Kina PFFA beda przestrzegaly protokolu oraz wymogow określonych przez władze stanowe i miejskie w związku z wirusem COVID-19. Wymagane sa maski ochronne oraz zachowanie dystansu. Przerwy sanitarne na dezynfekcje sal będą dluze niż zazwyczaj, a publiczność będzie zobowiazana opuscic sale po każdym seansie. Widzowie będą wpuszczani na sale nie wcześniej niż 20 minut przed rozpoczęciem projekcji.

Karnety mozna nabyc TUTAJ lub telefonicznie pod numerem 773-486-9612. Wiecej informacji na stronie www.pffamerica.com
Karnety na pokazy streamingowe TUTAJ

Glownymi sponsorami 32. Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce sa: Senat RP, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP, Polski Instytut Sztuki Filmowej, Star-Tech Glass, Fundacja Kopernikowska i Towarzystwo Sztuki.

Contact Us

Jeśli masz szybkie pytanie, napisz do nas. Odpowiemy na nie wkrótce!

Not readable? Change text. captcha txt